Produkt dostępny w ofercie apteki, a zamówienie towaru możliwe na zasadach przedpłaty na konto z odbiorem własnym lub za pośrednictwem apteki internetowej aptekadlapacjenta.pl. Podmiot leczniczy nie może nabywać produktów leczniczych drogą wysyłkową.
Panadol Sprint - lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy o specjalnym składzie i szybkim uwalnianiu.
- bóle głowy, migrena, bóle kostne, stawowe, mięśniowe, napięciowe, nerwobóle, ból zęba, bóle menstruacyjne
- panadol jest środkiem stosowanym w: przeziębieniu, stanach grypopodobnych, bólu gardła, obniża gorączkę
- objawowe leczenie bólu w łagodnym zapaleniu stawów
Dawkowanie:
Dorośli i młodzież w wieku powyżej 12 lat (o masie ciała powyżej 50 kg): Doustnie 1-2 tabletki.
W razie konieczności dawkę można powtarzać nie częściej niż co 4 godziny, do 4 razy na dobę.
Maksymalna dawka dobowa paracetamolu: 4000 mg (8 tabletek).
Dzieci w wieku 6-11 lat: Doustnie 0,5-1 tabletki. W razie konieczności dawkę można powtarzać nie częściej niż co 4 godziny, do 4 razy na dobę. Maksymalna dawka dobowa paracetamolu: 60 mg/kg masy ciała/24 godz. podawane w dawkach podzielonych do 4 razy na dobę po 15 mg/kg masy ciała.
Nie należy podawać leku dzieciom w wieku poniżej 6 lat.
Bez konsultacji z lekarzem leku nie należy stosować regularnie dłużej niż przez 3 dni. Nie stosować dawki większej niż zalecana. Nie stosować częściej niż co 4 godziny.
Należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania. Wyłącznie do stosowania doustnego.
1 tabletka powlekana zawiera 500 mg paracetamolu oraz substancje pomocnicze
Opakowanie: 12 tabletek
Dostępny bez recepty.
Zawiera paracetamol. Nie stosować jednocześnie z innymi lekami zawierającymi paracetamol.

To jest lek. Dla bezpieczeństwa stosuj go zgodnie z ulotką dołączoną do opakowania i tylko wtedy, gdy jest to konieczne. W przypadku wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.
Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Zamieszczone w serwisie zdjęcia, opisy itp. produktów nie są reklamą i mają charakter wyłącznie informacyjny. Nie zastępują konsultacji z lekarzem i nie mogą być podstawą do stosowania jakichkolwiek wyrobów medycznych, środków farmaceutycznych czy form terapii. Wszelkie decyzje w w/w kwestii należy konsultować z lekarzem.
Dokładamy wszelkich starań aby publikowane dane techniczne nie zawierały braków lub błędów i rzeczywisty wygląd produktów nie różnił się od produktów prezentowanych na zdjęciach. W przypadku błędów w opisie lub różnic w prezentowanych produktach prosimy o informacje.